Nieuwsberichten

NVKN kindercursorium 2022 ontwikkelingsachterstand en genetica

Beste collega’s

Wij willen graag alle fellows en AIOS met interesse in de kinderneurologie uitnodigen voor het kindercursorium 2022 "Ontwikkelingsachterstand en genetica". Indien er plaatsen over zijn kunnen ook andere geïnteresseerden deelnemen.

Het kindercursorium is sinds vorig jaar terug van weggeweest! Na de succesvolle editie van 2021 over neuroradiologie zal er op 3 november 2022 weer een kindercursorium plaatsvinden. De dag voor de najaarsvergadering kunnen alle fellows en aios kinderneurologie samen en op een laagdrempelige manier leren over een kinderneurologisch onderwerp. Naast het inhoudelijke programma is het ook dé gelegenheid om je collega’s te leren kennen en gezellig samen te komen. Dit jaar is het thema "Ontwikkelingsachterstand en genetica", met diverse vooraanstaande kinderneurologen en klinisch  genetici die hun kennis met je willen delen.

Noteer alvast in de agenda en zorg dat je er bij kunt zijn op 03-11-2022 in Nijmegen.


 

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen