Nieuwsberichten

Gesprekstool voor kinderen, jongeren en jongvolwassenen met CP

Hulp voor Samen Beslissen voor (jonge) patiënten met cerebrale parese

Met de beroepsverenigingen is een gesprekstool ontwikkeld. De tool geeft op een praktische manier aan hoe je het gesprek over ontwikkeling kan inrichten en samen kan beslissen over een vervolgstap. De tool is gemakkelijk te printen en op het bureau te leggen tijdens het gesprek. Alle informatie op de website is makkelijk te mailen of door te sturen voor, tijdens of na een consult. Bekijk de gesprekstool en de infographic via: https://cpenontwikkeling.nl/in-gesprek/

 

informatievoorziening

Op de website https://cpenontwikkeling.nl/ is informatie te vinden over ontwikkeling van vaardigheden op verschillende gebieden voor kinderen, jongeren en jongvolwassenen met CP. Onder andere door het gebruik van ontwikkelingscurves en uitleg over ontwikkeling op bijvoorbeeld het gebied van motoriek, sociale relaties en communicatie informeert de website over ontwikkeling in de leeftijd van 0-35 jaar.

 

Het gesprek aangaan

Nu de nieuwe website er is, is de boodschap helder: ga in gesprek met elkaar. Bijvoorbeeld in eerste jaren rondom diagnose, en de vele vragen die dat oplevert over de toekomst van een kind. Maar ook later als jongeren zelf meer willen weten wat hun beperking betekent voor hun toekomst. Over op jezelf wonen, werk en studie en relaties. Er is niet een standaard recept voor ondersteuning van iemand met CP maar de behoefte aan informatie is groot

PERRIN next step project 

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen