Nieuwsberichten

46e voorjaarsvergadering van NVKN

46e voorjaarsvergadering van NVKN

 

Graag nodigen wij je uit voor de 46e voorjaarsvergadering van NVKN in het Juliana Kinderziekenhuis (JKZ). Het wordt een interessant programma waarin veel aspecten van de kinderneurologie aan bod komen. Veel collega’s brengen je op de hoogte van de laatste ontwikkelingen in ons vakgebied.


We zijn er trots op dat de bijeenkomst in ons mooie nieuwe Juliana Kinderziekenhuis kan plaats vinden. Sinds 2015 werken we hier in een “healing environment”. Het licht, het ontwerp en inrichting van het gebouw, gastvrijheid en professionaliteit geven de kinderen en medewerkers een 'thuisgevoel'.
Tijdens de rondleiding kan je dit zelf ervaren. Wie je dan tegenkomt zijn Blij, Knuf, de Vizzels, C-Bot en Vouw. Deze vijf karakters zijn speciaal voor ons ziekenhuis ontworpen en vergezellen de kinderen tijdens hun verblijf. Altijd is er iemand die met hen meereist, afleidt of aan het lachen maakt.

 

Kortom, meld je aan en kom 5 april naar de 46e voorjaarsvergadering voor een inspirerende en leerzame dag.

 

Els Peeters, Lilian Sie & Irina Snoeck
kinderneurologen Juliana Kinderziekenhuis

 

Algemene informatie

Locatie:               

Auditorium van Juliana Kinderziekenhuis/HagaZiekenhuis

Els Borst-Eilersplein 275

2545 AA Den Haag

 

Inschrijving

Aanmelden mogelijk tot 5 april 2019 via website www.nvkn.nl

Tarieven:

-Niet-leden         120 euro

-Leden                   95 euro

-Studenten          25 euro

 

Accreditatie

Accreditatie is aangevraagd bij Nederlandse Vereniging voor Neurologie (NVN) en Nederlandse vereniging voor Kindergeneeskunde (NVK)

 

 

 

 

Met vriendelijke groet,

 

Dr. Lilian T.L. Sie

 

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen